Odpust M.B.Różańcowej i pożegnanie proboszcza.

Nasza wspólnota 5 października oddawała cześć swojej patronce Matce Bożej Różańcowej. Także był to dzień pożegnania proboszcza ks. Sławomira Brodawkę, który po pięciu latach posługi w parafii, zgodnie z decyzją ks. bp Kazimierza Gurdy z dniem 7 października obejmuje parafię św. Rajmunda w Hańsku.

Dziękuję wszystkim parafianom za współpracę, dobro którego doświadczyłem i życzę, aby Dobry Bóg hojnie błogosławił, a Matka Różańcowa wypraszała potrzebne łaski, zawierzam Was wstawiennictwu błogosławionych Męczenników Podlaskich. Obiecuję pamięć o was w modlitwach. Zawsze będziecie w moim sercu.
Żal odjeżdżać. Proszę, abyście pamiętali o mnie przed Panem. Zapraszam do Hańska.

Ks. Sławomir Brodawka