Sponsorzy i Dobrodzieje

Prace konserwatorsko – restauratorskie przy kościele przeprowadzone są dzięki wsparciu:

- Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

- Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Lublinie

- Województwa Lubelskiego

- Gminy Piszczac

- Firm:

„JB Multimedia” - Jerzy Bielecki                                 www.jbmultimedia.pl

„Hades” – Franciszek Maksymiuk                              www.hades-biala.pl

„Usługi Kamieniarskie” - Panasiuk Marek                 www.mpanasiuk.pl

„Prace Wysokościowe” – Mariusz Koszewski

„Hydro-Kan” – Skurski Józef                                        Hydro-Kan

„Dyskont Odzieżowy Ubierzemy Wszystkich” – Janusz Zabłocki   www.ubierzemywszystkich.com

"Drukarnia" - Alicja Wysokińska                                 Biała Podlaska  Włoska 12

„ Zakład Stolarsko-Budowlany - Zdzisław Serhej      www.serhej.pl
             Usługi Budowlano-Stolarskie Marian Serhej           www.serhej.eu

„Aklim monitoring” – Janusz Trochimiuk                    Aklim

„Fabryka Domów FD-3” – Daniel Czerski                 www.fd3.pl

"KOBEX PH. " - Janusz Korniluk                                KOBEX PH.

indywidualnych ofiarodawców

J. & A .Pennar

i ofiarności parafian

Gdybyś mógł i chciał wesprzeć to dzieło, nasza wspólnota parafialna będzie bardzo wdzięczna.

Wszystkim naszym Sponsorom i Dobrodziejom, w imieniu całej wspólnoty parafialnej i własnym serdecznie dziękuję.

Wszystkich naszych dobrodziejów polecamy w modlitwach i Eucharystii sprawowanej kilka razy w roku.

Proboszcz ks. Sławomir Brodawka

Konto B. S. Piszczac 73 8037 0008 0130 0837 2000 0010

Z mozliwością odpisania od podatku. Tytułem       "Darowizna na cele kultu religijnego".