I Komunia św. 12 maja 2012 r

Nadszedł z dawna oczekiwany dzień dla: Ani, Juli, Karoliny, Wiktorii, Adasia, Bartka i Szymona – Dzień Pierwszej Komunii Św. Dzień radości dla całej Wspólnoty Parafialnej i ich rodzin. Po raz pierwszy Chrystus przyszedł do ich czystych serc i od tej pory będzie częstym gościem w ich sercach. Po długim przygotowaniu i pierwszej spowiedzi św. nadszedł ten dzień.

12 maja 2012 r przed świątynią zgromadziły się dzieci z rodzicami, rodziną i zaproszonymi gośćmi, aby wspólnie świętować, uczestniczyć w Eucharystii, podczas której dzieci, po raz pierwszy przyjmą Chrystusa do swego serca.